Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Dans Teknikleri ve Hareketler, Takım Koordinasyonu ve Senkronizasyon, Yaratıcı Performans ve Gösteri, Eğlence ve Takım Ruhu

Beyaz Yaka Dans Challange

Takımlar Dansla Yarışıyor

 

Müziğin olmazsa olmaz eşlerinden bir tanesi olan dans, dünyanın her yerinde farklı şekillerde yapılan bir aktivite olarak karşımıza çıkıyor. Dansın o kadar çok çeşidi bulunuyor ki, onlarca farklı kursta onlarca farklı eğitim alabilme şansına sahipsiniz.  Dans hem tek kişi hem de ekip halinde yapılabilen bir aktivite. Müziğin ritmine kendinizi kaptırdıktan sonra aslında kaç kişi olduğunuz önemli değil. Ancak ekip halinde yapılan dansların belirli kurallar ve kareografi çerçevesinde yapılması en önemli şartlardan bir tanesi. Bu şekilde dansı anlamlandırmanız mümkün.  Dans iş arkadaşları arasında yapılabilecek son derece keyifli aktivitelerden bir tanesi. Herhangi bir sayı gözetmeksizin  yapılabilecek bu etkinlik, hem stres alıcı hem de motive edici bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Motivenin iş hayatındaki önemini bildiğimiz için Fitnesstanbull olarak sizlere takımlı dans yarışmasını sunuyoruz ve çalışanlarınızın mutlu olacağını da garanti ediyoruz.

 

Dans Eğitimi

Fitnesstanbull olarak dans etkinliğine başlamadan önce, çalışanlarınıza dünyaca ünlü dans eğitmenimiz tarafından dans etme teknikleri öğretiyoruz. Üstelik bu dersler tamamen istenilen türde olacaktır. Bu aktivite bir yarışma olarak düzenlenmektedir. Kendi seçtiği dans türü arasında eğitim alan takımlar, tamamen kendileri hazırlamış oldukları koreografi ile yarışmaya hazırlanacaklardır. Hazırlıklar bittikten sonra yarışma gerçekleşecek ve jürinin seçeceği en iyi takım yarışmayı kazanacaktır.

 

Takımdaşlık ve Motivasyon

Bu yarışmanın en büyük katkısı hiç şüphesiz takıma yaptığı motivasyondur. Beraber çeşitli koreografilerle yarışmaya hazırlanan takımların, beraber çalışması kolaylaşacak ve motivasyonları artacaktır. Beraber çalışmaya ve hayal kurmaya alışan takımlar, iş yerindeki sorunların üstesinden rahatça gelebileceklerdir.

Üzerinde durulması gereken önemli noktalardan bir tanesi de rekabeti öne çıkarmasıdır. Takımlar arasında rekabeti arttıran bu yarışma, kazanma hırsını ve isteğini de ön plana çıkaracak bir unsurdur.

Ayrıca takımca yapılan bu tip etkinlikler iş arkadaşları arasındaki bağı güçlendirmeyi de amaçlamaktadır. Aralarındaki bağ güçlenen iş arkadaşları, beraber çok daha faydalı biçimde çalışmaktadırlar. İşte bu sebeple, iş arkadaşları arasında yapılacak olan bu tip aktiviteler son derece büyük önem taşımaktadır.

Fitnesstanbull olarak bizler de bu etkinlikleri düzenleyerek, elemanlarınızın en iyi şekilde vakit geçirmesine ve aralarındaki bağları güçlendirmelerine olanak tanıyoruz. İşinin ehli personellerimiz ile memnuniyetiniz adına var gücümüzle çalışmaktayız.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Dans Teknikleri ve Hareketler, Takım Koordinasyonu ve Senkronizasyon, Yaratıcı Performans ve Gösteri, Eğlence ve Takım Ruhu

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç