Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Açık Hava Egzersizleri, Yoga ve Meditasyon Uygulamaları, Zumba ve Dans Egzersizleri, Doğal Ortamda Sağlıklı Yaşam Promosyonu

Doğada Fitness | Yoga | Zumba

Siz de eşsiz güzelliği ile yenilenmenizi sağlayan bu benzersiz doğal ortamda bizimle;

– Fitness,

– Yoga,

– Zumba ve

– Pilates yapan yüzlerce katılımcımız gibi bize katılmak istersiniz değil mi?

Yoğun iş stresinden ufak bir mola verip doğanın akışına kendinizi bırakmaya ne dersiniz?

Doğanın enerjisi ile farklı bir deneyim yaşatıyoruz.

Doğa, insanların daha iyi bir yaşam sürmesi için rengarenk güzellikler sunar. İnsanlar doğaya baktıkça güzel şeyler düşünmeye başlar. Göller, ormanlar, şelaleler, mağaralar hep insanın güzel düşünmesi ve mutlu yaşaması için yaratılmıştır. Doğa ve Spor aktiviteleri ile sağlıklı yaşamak için sizler için özel olarak hazırladığımız aktivitelerde ruhen rejenerasyonun en üst noktasında kendinizi bulacaksınız. Sahilde spor sonrası denize girmenin dayanılmaz ferahlığını bizimle yaşayabilirsiniz.

Araştırmalar doğada bulunmanın stresi azalttığını, insanları depresyondan ve olumsuz düşüncelerden uzaklaştırdığını belirtmektedir. Siz de şehir yaşantısının stresinden bizimle doğada spor ile bulaşarak uzaklaşın.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Açık Hava Egzersizleri, Yoga ve Meditasyon Uygulamaları, Zumba ve Dans Egzersizleri, Doğal Ortamda Sağlıklı Yaşam Promosyonu

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç