Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Temel Hayatta Kalma Becerileri, Doğada Yön Bulma ve Barınma, Stratejik Planlama ve Taktikler, Ekip İşbirliği ve Sorun Çözme

Aktivite Videosu

Ormanda Esaretten Kaçma, Kurtulma Aktivitesi

Doğada Hayatta Kalma Ve Strateji Oyunları

Fitnessstanbull olarak müthiş bir uygulama, doğa hayatta kalma ve strateji oyunlarını (Ormanda Esaretten Kaçma Kurtulma) sizler için geliştirdik. Bu sıra dışı aktivite bizim tasarımımızdır. Göreviniz Orman sahasında rol gereği verilen bölgede dost unsurumuzu kurtarmaktır.

Bu aktivitede orman sahasında şifre çözecek, karşınıza çıkacak görevlilerden bilgi almaya çalışacak, harita okuyacak ve inanılmaz bir heyecanın içinde kendinizi bulacaksınız. Bu aktivitede her biri kendi alanında uzman eğitmenlerimizin bir zamanlar Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev almış özel timler olduğunu hemen hatırlatalım. Aktiviteye katılanlarda etkinlik sonrasında ilk etapta hedeflememiz;

 1. Lider gücünün ortaya çıkartılması
 2. İhtiyaç Analizinin doğru yapılmasını sağlama,
 3. Zor anlarda hızlı ve doğru karar alma yeteneği kazandırılması
 4. Psikolojik dayanıklılığın arttırılması
 5. İnisiyatif kullanma becerisi
 6. Analitik düşünme yeteneği
 7. Kriz yönetimi ve soğukkanlılık kabiliyetinin artırılması
 8. Takımla birlikte hareket ederek plan uygulamalarındaki hassasiyetin geliştirilmesi
 9. Gerektiğinde risk alma
 10. Grubun her bir üyesinin diğeri için ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasıdır.

Doğada Hayatta Kalma/ Strateji Oyunlarına Şirketler Büyük İlgi Gösteriyor

Özellikle şirketlerin yönetim kadrosu ve çalışanları arasında uyumu arttırmaya yönelik olarak geliştirilen doğada hayatta kalma ve strateji oyunları nefes kesen heyecanlı bir aktivitedir.

Hayal ve kurgulama gücünün artırılmasına yönelik olarak sizi düşünmeye sevk edecek bir takım bu uygulamaların varlığı ile aktivitemiz büyük bir maceraya dönüşüyor.

Sözgelimi temsili düşman rakip unsurların bölgesine girmeniz için gerekli yöntemlerin öğretildiği bu aşamada heyecanlı serüvenin Ormanda gizlenme, Hedeflerinizi belirleme, Rakip güçten bir kişiyi ele geçirme ve bilgi edinme, ihtiyaç duyduğunuz şifreleri çözme ve nihayetinde arkadaşınızı rakipten kurtarma bölümüne gelmiş oluyorsunuz. Her biri film sahnelerini aratmayan yüzlerce kareden oluşan adrenalin dolu bir gün sizleri bekliyor.

Doğada Hayatta Kalma ve Strateji Oyunu Şampiyon Gruba Sürpriz Hediyeler

Doğada hayatta kalma ve strateji oyunlarında İhtiyaç duyulan tüm malzemeler Fitnessstanbull olarak tarafımızdan karşılanıyor.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Temel Hayatta Kalma Becerileri, Doğada Yön Bulma ve Barınma, Stratejik Planlama ve Taktikler, Ekip İşbirliği ve Sorun Çözme

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

  AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

  Hemen İletişime Geçin

  İletişime Geç