Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Harita Okuma ve Yön Bulma Becerileri, Bulmacalar ve Ipucu Çözme, Takım Çalışması ve İşbirliği, Ödül ve Motivasyon

Hazine Avı

Hazine Avı Etkinliği/Treasure Hunt

Kurumsal anlamda faaliyet yürüten şirketlerin çalışanları arasında uyum ve motivasyonun sağlanmasını amaçlayan etkinlikler günümüzde hayli revaçta. Bu etkinliklere en güzel örneklerden birisi Hazine avı etkinliği tam da bu amaca hizmet edecek şekilde kurgulanmış bir aktivitedir. Çünkü kendisini bir anda adrenalin dolu bir maceranın tam ortasında bulan takımlar, bu eğlenceli görevleri birbirleriyle dayanışma ve yardımlaşma olmadan tamamlayamıyorlar. Dolayısıyla takım ruhunun üst seviyede bilinçaltına işlendiği aktivitemizin tam size göre bir etkinlik olduğunu söyleyebiliriz. Peki, son yılların popüler etkinliği hazine avı etkinliği nasıl oynanıyor?

Define Avı Etkinliği Nasıl İşliyor?

Define avı etkinliği nasıl bir strateji gerektiriyor, takımlar nasıl hareket etmeli?

Öncelikle Fitnesstanbull olarak markalaşmış hizmetleriyle sıra dışı bir tecrübe yaşamak için bizlerle temas kurduğunuzda etkinliğin gerçekleşmesini istediğiniz bölgeyi bizimle paylaşıyorsunuz. Bu bölge İstanbul’da Sultanahmet Meydanı olabilir veya Türkiye’nin herhangi bir ilinde bir yer seçebiliyorsunuz. Bu noktada yeri ve zamanı sizin belirlediğiniz bir tercihi yapmanız gerekiyor. Yer ve zaman tercihi belirlendikten sonra aktiviteye katılacaklar arasında takımlar oluşturuluyor. Sonrasında her bir takıma belirli istasyonları bulabilmeleri için haritalar veya yeterli düzeyde bilgiler aktarıyoruz. Takım tarafından bulunan her istasyonda aslında bir sürpriz onları bekliyor. Kendilerinden sizinde belirleyebileceğiniz bir görevi gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu görevlerin verilmesinin temel nedeni; takımın karşılıklı dayanışma ve fikir birliği oluşturarak önce ilk istasyona, daha sonra da bu istasyonda edineceği bilgiler doğrultusunda ikinci istasyona ulaşmasıdır. Bu görevler;

  • Takımın bulunduğu yeri fotoğraflaması
  • Takımın ulaştığı istasyonda bizler tarafından yerleştirilen bir materyali bularak yanlarına alması ve daha sonra bu materyali delil olarak sunması.
  • İstasyona bir işaret bırakması
  • Kendisine verilen materyali kullanarak istasyonun şifresini çözmesi

gibi çok sayıda görevi tamamlamaları istenebilmektedir. Elbette bu aktivitelerde esas belirleyici rolü aslında bizimle oyun için temas kuran Şirket, Firma, Çalışanların bizzat kendisi veya İşyeri yetkilileri belirliyor ve aktivitenin sürdürüleceği zamanda yine bu çerçevede şekillenmiş oluyor.

Hazine Avı Etkinliği Yer Ve Mekân Sorunu Yaşanmayan Bir Oyun

Uluslararası alanda Treasure Hunt olarak adlandırılan hazine avı etkinliği aktivitesi için herhangi bir yer ve mekan kısıtlaması bulunmuyor.  Dolayısıyla bu etkinlikte sizlerden gelecek direktifler yeterli olmaktadır.  Daha sonra bizler bu şekillenen çalışmayı icraata döküyoruz ve ortaya muhteşem bir etkinlik çıkıyor. Ayrıca şehir içerisinde veya şehir dışındaki sahaları sizler için ayarlayabiliyoruz. Üstelik aktivitenin detaylarını siz belirlediğinizden oyunun süresini de bir bakıma belirlemiş oluyorsunuz. Genellikle 2 veya 5 saat gibi kurgulanan etkinliğin süresi tamamen sizin inisiyatifinize bırakılıyor ve geriye bu yüksek tempolu aktivitenin keyfini yaşamak kalıyor.  Lütfen çok daha geniş ve detaylı bilgi için telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Hazine avı etkinliği ve daha pek çok aktivitemiz sizleri bekliyor. Bu büyük heyecanda buluşmak üzere.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Harita Okuma ve Yön Bulma Becerileri, Bulmacalar ve Ipucu Çözme, Takım Çalışması ve İşbirliği, Ödül ve Motivasyon

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç