Ormanda Esaretten Kaçma ve Kurtulma Oyunu

Ormanda esaretten kaçma ve kurtulma oyunu, takım içi iş birliği gerektiren oldukça eğlenceli bir oyun.  Bu oyunun ana odağı ormandaki bulmacaları çözerek, oyun gereği ormanda mahsur kalan ekibi kurtarmaktır.

Oyun esnasında ormandaki gizemleri çözecek, haritalar yardımıyla hareket edecek ve senaryo gereği ormanın içerisinde yer alan görevlilerden bilgi alarak ekibimizi kurtaracaksınız. Ekibi nasıl ve ne kadar sürede kurtaracağınız tamamen sizin ekip çalışmanıza bağlı durumda.

Oyun oldukça kapsamlı bir strateji oyunudur. Oyunda başarılı olmak için etkili iletişim ve plan yapmak şarttır. Bu kadar büyük bir alanda bu kadar uzun sürede oynanan bir oyun için ekip çalışması zaruri nieliktedir. Oyunun amacı da zaten ekip çalışmasını güçlendirmektir.

Takım Olmanın Önemi

Ormanda esaretten kaçma kurtulma oyununun en önemli faydası, hiç şüphesiz takımdaşlığı arttırması. Takım arkadaşları arasında strateji yapmanın oldukça önemli olduğu bu oyun, ekip motivasyonunu arttırarak sorun çözme konusunda tecrübe kazanılmasını sağlayacak nitelikte.

Oyunun tek faydası bununla bitmiyor. Oldukça geniş bir alanda oynanan oyunumuz, kişinin birçok özelliğini keşfetmesini sağlıyor ve takım arkadaşlarıyla yardımlaşmanın önemini farkediyor. Bu sebeple kurumsal şirketler de bu tarz strateji oyunlarına büyük önem vermeye başlamış durumda. Bu oyunlar ekip dayanışmasını güçlendirdiği gibi motivasyonu da büyük ölçüde arttırıyor.

Oyuna başlarken her takımın bir lider belirlemesi gerekiyor. Bu etapta kişiliği be bilgisi öne çıkan kişi belli oluyor. Oyunda saatler ilerledikçe, hızlı karar alma, kriz yönetimi, plan yapma gibi becerilerin de git gide geliştiği görülüyor. Zira bu oyunu en iyi şekilde oynamanın ve kazanan bir takım olmanın anahtarı bu etmenlerde bitiyor.

Kurumumuz sizlerin en iyi oyun tecrübesini deneyimlemesi için var gücüyle  çalışmaktadır. Görevlerinde uzman personellerimiz oyun esnasında, sizlerin ve ekibinizin güvenliği adına orada bulunmaktadır. Taktik ve strateji konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız oyunun en sağlıklı ve en güvenli bir biçimde geçebilmesi adına yerini almış vaziyettedir. Sizler de elemanlarınızın en iyi şekilde kaynaşması ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişebilmesi için bu tarz strateji oyunlarını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Şirket etkinlikleriniz için farklılık arıyorsanız ormanda esaretten kaçma ve kurtulma oyunları için biizmle iletişime geçebilirsiniz.

Sizden Gelenler

AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

Hemen İletişime Geçin

İletişime Geç