Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Taktik ve Strateji Geliştirme, Takım Çalışması ve İletişim, Reaksiyon Hızı ve Karar Verme, Eğlence ve Adrenalin Dolu Deneyim

Paintball

Paintball

Paintball keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz kurumumuz, size doğal bir çevrede eğlenme fırsatını tanıyor. Enerjinizi atarken bir taraftan da eğlenmek için en iyi aktivitelerden bir tanesi hiç şüphesiz ki paintball.

Takım halinde oynanabilen paintball, takım olmanın önemini hatırlatacak ve sırt sırta verildiğinde nelerin başarılabileceğini görmenizi sağlayacak bir aktiviye olarak karşımıza çıkıyor.

Paintball kurumumuz tarafından özel kurgu ile oynatılan bir oyun. Tamamen doğal boyalardan oluşan mermiler, insan sağlığına kesinlikle zarar vermemektedir. Yine de gözlerle temas edebilme ihtimali de düşünülerek, özel maske ile oyun oynanmaktadır. Arzu edilirse lazer tag dediğimiz boya kapsülü bulunmadan sensörler vasıtasıyla hedefe yöneltilen ve hiçbir risk barındırmayan tabancaları da seçebilirsiniz.

Paintball’un en temel kuralı takım halinde strateji belirlenmesidir.  Oyun oynarken gerek parkur alanı ile gerekse doğa ile iç içe olmanızdan ötürü kendinizi aksiyon filminde hissedeceksiniz.  Taktik ve stratjenini hayati olduğu bu oyunda bireysel oyundan ziyade takım çalışması oldukça büyük önem arz ediyor. Bu da takımdaki bireylerin kaynaşmalarını ve birbirlerine uyum sağlamalarını destekleyen bir aktiviye olarak karşımıza çıkıyor.

Sıkı Bir Ekip Çalışması

Paintball oyununun en önemli özelliği takım olarak oynamanın kıymetinin farkedilmesi ve takımdaşlığı güçlendirmesi. Bu sebeple paintball, kurumsal şirketlerin de göz bebeği olmuş  durumda. İş arkadaşları arasındaki takım çalışmasını güçlendirmek için benzersiz bir aktivite olan paintball, aynı zamanda son derece keyifli bir aktivite.

Paintball oyunu aslında göründüğü kadar basit bir oyun değil. Oyunu en iyi şekilde oynayabilmek için takım halinde çeşitli stratejiler geliştirilmesi ve yerinde kararlar alınması şart. Bu etmen de kurumsal şirketlerin ekip üyelerine paintball tecrübesi yaşatması için harika bir neden. Oyun esnasında birlikte oturup düşünen, kısa zamanda önemli kararlar alabilen ekip, iş hayatında da zor durumlardan daha rahat bir biçimde çıkma şansına sahip olacaklar.

Ekibimiz en iyi şekilde paintball keyfini yaşabilmeniz için oyun alanında hazır durumda. Oyun esnasında sağlıkçılarımız ve strateji uzmanları oyunun en keyifli ve en güvenli biçimde gelişebilmesi için oldukça sıkı çalışmaktalar. Kurum olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına önemli çalışmalar yürütüyoruz.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Taktik ve Strateji Geliştirme, Takım Çalışması ve İletişim, Reaksiyon Hızı ve Karar Verme, Eğlence ve Adrenalin Dolu Deneyim

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç