Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Takım Oluşturma, Liderlik Becerileri, İletişim Geliştirme, İşbirliği ve Dayanışma

Şirket Çadır Kampı

Çadır Kampı

Günümüz gürültülü ve yorucu şehir hayatından kaçmak için en güzel yöntemlerden bir tanesi olan çadır kampı, günümüzde oldukça popüler olmasıyla ön plana çıkıyor. Kamp alanlarında hem doğa ile iç içe olmak hem de oldukça huzurlu dakikalar geçirebilmek mümkün. Yine kamp alanlarında gitar çalmak, şarkı söylemek, çeşitli oyunlar oynamak ve her türlü farklı aktiviteyi hayata geçirmek mümkün. Fitnesstanbull olarak sizlere tüm bu aktiviteleri yapabilmeniz için harika bir kamp fırsatı sunuyoruz.

Bu kamp alanı bildiğiniz kamp alanlarından değil. Bu kamp alanı ile çadırlarımızı kurarak doğayla iç içe sağlıklı birkaç gün geçirecek hem bedenen hem de zihnen yenilenme imkanı bulacağız.  Bildiğiniz gibi iş arkadaşlarının da çadır kamplarına gitmesi onlar için son derece olumlu sonuçlar verebilmektedir. Burada iş arkadaşları hem doğanın sessizliğinde huzur bulacak, hem temiz hava sayesinde enerji dolacak ve birlikte yaptıkları etkinlikler sayesinde hoşça vakit geçirme fırsatı yakalayacaklardır.

Çadır kampında birçok şey öğrenilebilir. Ateş yakarak yemek pişirme, doğa yürüyüşleri v.b. gibi birçok farklı etkinlik yapma fırsatı sunan çadır kampları keyifli vakit geçirmek için birebirdir. Kamplar doğa ile iç içe olmanın en önemli anahtarlarından bir tanesidir. Kampın sonunda hem beden olarak hem de kafa olarak dinlenmiş olarak dönersiniz.

FITNESSTANBULL İLE EĞLENECEKSİNİZ

Doğa ve spora aynı anda ulaşma imkanını size sunan alanımız sayesinde çalışanlar hep beraber knaklayacak ve birlik olma bilincini de yakalayacaklardır. Fitnesstanbull   olarak sizlere kamp alanında çadır ya da bungalov evlerinde koklama gibi imkanlar sunuyoruz.   Bu kampta şirketiniz sadece aktiviteye doymakla kalmayacak, stresin azaltılmasından, mental kuvvetlenmeye kadar birçok bütünleşik organizasyonun içinde kendini bulacak. Kamp ateşini hep beraber yakacak ve besinimizi kendimiz pişireceğiz. Bu sayede motivaston da üst seviyeye çıkacak.

Motivasyon Kaynağı

Bu tip etkinliklerin oldukça önemli kazanımları bulunmaktadır. Bu kazanımlardan en önemlisi hiç şüphesiz motivasyondur. Motivasyon açısından yüksek olan personeller işlerini zevkle yaparlar. Bu da iş yerindeki verimi arttıran önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bir diğer etmen de iş arkadaşları arasındaki arkadaşlığı güçlendirmesidir. Birey iş yerinde çalıştığı kişileri sevdiği takdirde işini de daha çok sever ve iş hayatında mutlu bir birey olur. Bu da yine iş yerindeki verimliliği arttıracak unsurlardan bir diğeridir.

Kurumumuz çalışanlarınızın en iyi ve en güvenli şekilde vakit geçirmeleri için kamp alanlarını hazır hale getirmiştir. İşinde uzman ekibimiz de kamp alanında bulunacaktır. Böylelikle kamp esnasında çıkabilecek sorunların önüne geçilebilecektir. Kurum olarak her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Takım Oluşturma, Liderlik Becerileri, İletişim Geliştirme, İşbirliği ve Dayanışma

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç