Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Dedektiflik Becerileri ve Stratejiler, Şüpheli Profil Analizi ve Tahmin, İpucu Toplama ve Bulmaca Çözme, Takım Çalışması ve Soruşturma Yürütme

Aktivite Videosu

Suçlu Kim Aktivitesi

SUÇLU KİM AKTİVİTESİ

Şimdi sıkı durun. Çünkü en sıra dışı aktivitemizi en sona bıraktık. Aslında bir bakıma deneyim sayılacak suçlu kim oyunu sayesinde herhangi bir yer ve zaman diliminde karşılaşabileceğiniz bir suçun aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz böyle bir durumda neler yapmanız gerektiğini ve sonuca ulaşabilmek için izleyeceğiniz metotlar bu oyun yoluyla aktarılmaktadır. Sözgelimi bulunduğunuz otelde işlenen bir cinayet veya hırsızlık olayında yapmanız gerekenlerin neler olduğunun? Ve hangi şartlarda gerekli incelemeleri yapabileceğinizi uzmanlarımız kanalıyla sizlere anlatıyoruz. Bu oyunda sizden istenen yapacağınız incelemeler sonucunda suçluya ulaşmak ve buna göre bir takım tedbirler almak olacaktır. Oldukça stratejik düşünmeyi gerektiren oyunumuzda inceleme yapabilmeniz için hayali bir suç mahalli kurguluyoruz.

Toplantılarından Film Setine

Bu aktivitemizde önemli hedeflerimizden biriside sizin kendi dikkatinizi ölçmenize fırsat sağlamak ve bu sayede neticeye ulaşabilme kabiliyetinizin arttırılmasıdır. Sizlerin bulmanız için bıraktığımız birtakım delilleri bozmadan sırasıyla bunlara ulaşmanız ve nihayetinde suçlunun kimliğini açığa çıkartmanız gerekecek. Ünlü cinayet roman yazarı Agatha Christie filmlerini aratmayacak sahnelerle dolu şirket toplantılarından film setine geçtiğiniz bu aktivitemiz sizler için müthiş bir serüvenin kapısını aralıyor.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Dedektiflik Becerileri ve Stratejiler, Şüpheli Profil Analizi ve Tahmin, İpucu Toplama ve Bulmaca Çözme, Takım Çalışması ve Soruşturma Yürütme

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç