Kişi Sayısı

5 - 250

Süre

60 - 90 Dk.

Konum

Yurt İçi - Yurt Dışı

Kazanımlar

Temel Yelken Teknikleri ve Manevralar, Denizcilik Güvenliği ve Kuralları, Ekip İşbirliği ve Koordinasyon, Doğa ile Etkileşim ve Denizde Macera

Aktivite Videosu

Yelken Aktivitesi

Yelken Sporu İle Ruhunuzu Dinlendirin

 

Kalabalık şehir yaşantısının stresinden bir an olsun uzaklaşmaya ve bir takım ruhu ile yelken sporu yaparak ruhunuzu dinlendirmeye ne dersiniz? Engin maviliklere açılan teknenizin sadece rüzgârın gücüyle ahenkli ilerleyişini izlemek ve takım arkadaşlarınızla çok güzel bir gün geçirmeniz pekâlâ mümkün. Sakın “ben yapamam” diye düşünmeyin. Çünkü aktivitemiz yelken milli takımın antrenörlerinin de aralarında bulunduğu uzman kadro gözetiminde gerçekleşiyor. Size de heyecan dolu bir günü Fitnesstanbull farkındalığı ile yaşamak kalıyor. Peki, aktivitelerimizin içerisinde hangi hizmetler yer alıyor?

 

Teambuilding Eğitimleri Veriyoruz

 

Yelken sporundan tam olarak faydalanmanız ve takım arkadaşlarınızla uyum içerisinde bu heyecanı yaşamanız için öncelikle sizlere Teambuilding eğitimleri veriyoruz. Kelime anlamı olarak takım oluşturma ve takım çalışması için gerekli olan motivasyon eğitimleri anlamına gelen Teambuilding aktivitenin başarılı olabilmesi için gerekli bir ön çalışma diyebiliriz. Bunun yanı sıra yelkenlerin ikişer olarak kendi aralarında eşleşerek yarıştığı Match Race bölümünde eğlence kelimenin tam anlamıyla doruğa çıkıyor. Ayrıca sizlerin herhangi bir malzeme ve ekipmana ihtiyacınız yok çünkü Fitnesstanbull olarak biz hepsini en ince ayrıntısına kadar temin ediyoruz. Bunun yanı sıra her türlü güvenlik tedbirinin alındığı ve tüm bakımlarının uluslararası standartlarda gerçekleştiği teknelerimizin 3 ile 6 metre arasında olduğunu  ayrıca hatırlatalım.

 

Yelken Aktivitesi Kurumsal Katılımcılar Çok Daha Fazla İlgi Gösteriyor

Firmanızın her kademesindeki çalışanların birbirleriyle büyük bir uyum içerisinde harika bir gün geçireceği yelken aktivitesine bireysel katılım elbette mümkündür. Fakat her bir yelkenlide birden fazla kişiyi olacağından kurumsal olarak katılım çok daha fazla düzeyde gerçekleşiyor. Bir bakıma şirket yöneticilerinin tekne yönetiminde kendilerini ve takım arkadaşlarını test ettiği aktivite sırasında alkolsüz içki ikramı yapıyoruz ve hepinizi bu güzel aktiviteye davet ediyoruz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız veya e-mail adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Çünkü saygıdeğer misafirlerimiz ve çalışanları için hazırladığımız çok sayıda farklı Outdoor ve Indoor motivasyon aktivitelerimiz bulunuyor. Kaliteli hizmet farkını en uç noktalarda hissedeceğiniz yelkenli sporu ve diğer tüm etkinlikleri ile FitnesstanbulL ayrıcalıklarında buluşmak üzere. Esen kalınız.

Kişi Sayısı: 5 - 250
Süre: 60-90 Dk.
Konum: Yurt İçi - Yurt Dışı
Kazanımlar: Temel Yelken Teknikleri ve Manevralar, Denizcilik Güvenliği ve Kuralları, Ekip İşbirliği ve Koordinasyon, Doğa ile Etkileşim ve Denizde Macera

Talep Oluştur

Aşağıda yer alan bilgileri doldurarak, bizimle iletişime geçebilir ve etkinliklerimiz, mekanımız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

    AKTİVİTE VE KAZANIMLAR İÇİN;

    Hemen İletişime Geçin

    İletişime Geç